/  / Największy zlot samochodów marki Land Rover w Polsce

Największy zlot samochodów marki Land Rover w Polsce

JLR Polska|
null
© JLR Polska
nullnullnullnullnullnull

Na największy zlot samochodów Land Rover w Polsce przybyło ponad 160 samochodów z całej Europy. Fani off-roadowej jazdy mogli przetestować swoje auta na wymagających terenach malowniczego poligonu drawskiego.

Partnerem międzynarodowego zlotu Land Rover Only była spółka JLR Polska (generalny importer samochodów Land Rover w naszym kraju) oraz firma dealerska Karlik Poznań.

Zlot miłośników Land Roverów odbył się w Drawsku Pomorskim w dniach 12-15 lipca. Na bagnach, piaskach i otwartych przestrzeniach największego w Europie poligonu wojskowego o powierzchni ponad 36 000 hektarów odbyły się terenowe zmagania samochodów marki Land Rover od twardych Defenderów, przez rodzinne Freelandery 2 i wszechstronne Discovery 4, po luksusowe Range Rovery.

"Land Rover Only to impreza terenowo-rodzinna, podczas której każdy fan Land Roverów może sprawdzić swoje umiejętności. To także doskonała okazja, aby przetestować możliwości swojego samochodu w różnorodnych warunkach - powiedział Przemysław Szafrański, brand manager Land Rover.

Uzupełnieniem programu zlotu był festiwal filmów podróżniczych LR Only Adventure, obejmujący zarówno filmy przeznaczone dla najmłodszych widzów, jak również ciekawe prezentacje z wypraw.

Organizatorem Land Rover Only był MT Poland Team.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane