/  / Najpiękniejszy Peugeot 205 GTi w Polsce

Najpiękniejszy Peugeot 205 GTi w Polsce

null
© Peugeot Polska
nullnullnullnull

Na zlocie 6 września spotkali się wielbiciele i właściciele Peugeot 205 GTi. Organizatorzy spotkania przygotowanego w Katowicach wybrali zwycięzców w trzech kategoriach, a wśród nich na najpiękniejsze 205 GTi w Polsce.

Pod względem liczby wystawionych "205-ek" był to rekordowy jak dotychczas zlot fanów Peugeota 205 GTi w Polsce. Jury złożone z organizatorów przyznało nagrody w trzech kategoriach: najpiękniejszy Peugeot 205 GTi, najpiękniejszy CTi oraz najstarszy GTi.

I tak tytuł najpiękniejszego Peugeot 205 GTi zlotu zdobył samochód pewnego kierowcy z Krakowa. Zwycięski egzemplarz to model z limitowanej serii Griffe (Szpon), który wyróżniało specyficzne wyposażenie jak lakier metalizowany zielony Fluorite, skórzana tapicerka z dedykowanymi przeszyciami w kolorze zielonym, uchwyt drążka zmiany biegów z zielonymi napisami, szara wykładzina, felgi aluminiowe w odcieniu ciemnoszarym, szare wykończenia listwy zderzaka, podgrzewane lusterka, wspomaganie kierownicy, ABS.

Jurorzy szukali samochodu, który wiernie oddaje ducha kultowego francuskiego hot hatcha z oryginalną specyfikacją gamy GTi, dobrze utrzymaną karoserią oraz wnętrzem. Zwycięski Peugeot 205 GTi najlepiej spełniał postawione wymogi, do tego doskonale wyróżniał się w prezentowanej stawce.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane