/  / Najnowsza baza pojazdów zarejestrowanych w Polsce

Najnowsza baza pojazdów zarejestrowanych w Polsce

samar.pl (Wojciech Drzewiecki)|

Bazy danych IBRM Samar zostały niedawno wzbogacone o informację dotyczącą wszystkich pojazdów zarejestrowanych w Polsce na koniec grudnia 2010 roku, w tym jednośladów, samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, przyczep, naczep, autobusów oraz ciągników rolniczych.

Szanowni Państwo,

oferta IBRM Samar została poszerzona o kolejną aktualizację bazy (parku) samochodów wyprodukowanych po roku 2001 (park 10 letni).Baza została przygotowana w oparciu o dane zawarte w Centralnej Ewidencji Pojazdów MSWiA według stanu na koniec grudnia 2010 roku.Zawiera ona dane dotyczące zarejestrowanych w Polsce samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 tony DMC (w nomenklaturze CEP określanych jako samochody ciężarowe o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 tony).
 
Zbiór zawiera następujące pola:
- Marka
- Model
- Rok produkcji (od 2001 roku)
- Rodzaj* (samochód osobowy, ciężarowy,…)
- Podrodzaj** (kombi, hatchback, furgon…)
- Przeznaczenie
- Pojemność silnika (cm3)  
- Moc silnika (kW)
- Dopuszczalna masa całkowita (kg - dla ciężarowych)
- Ładowność (kg - dla ciężarowych)
- Liczba miejsc (do 3, 4-5, 6-9, powyżej 9 )
- Rodzaj paliwa
- Rodzaj paliwa alternatywnego
- Rok pierwszej rejestracji w Polsce
- Właściciel*** (osoba fizyczna lub firma)
- Regon
- Rodzaj firmy (Leasing/CFM, dealer, importer/producent)
- Nazwa firmy ( dla firm leasingowych i CFM)
- Teryt
- Województwo
- Powiat

*  - Typ pojazdu
** - Nadwozie
*** - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą oraz spółki cywilne w zasobach CEP traktowane są jako osoby fizyczne.


Baza jest dostępna w formacie Access lub jako plik tekstowy.

W naszych zasobach znajdują się także informacje dotyczące wszystkich pojazdów zarejestrowanych w Polsce w wieku do 20 lat, w tym - poza samochodami osobowymi i dostawczymi - także: jednośladów, samochodów ciężarowych, autobusów, przyczep i naczep oraz ciągników rolniczych.
Ze względu na nieco słabszą jakość danych, zbiór ten nie został dodany bezpośrednio do naszej oferty, niemniej jednak, bazując na tych informacjach jesteśmy w stanie przygotować opracowania na indywidualne życzenie. Dodatkowo, istnieje możliwość uzupełnienia informacji o rozszyfrowaneW trakcie rozmowy z naszym przedstawicielem będzie można ustalić zakres materiału, który powinien i może zostać przygotowany.

W przypadku zainteresowania bazą aut w wieku do 10 lat, prosimy o kontakt z Panią Olą Nowakowską - ola.nowakowska@samar.pl, tel: 22 859 75 52 wew. 0

W przypadku zainteresowania opracowaniem indywidualnym, w tym dotyczącym wszystkich pojazdów w wieku do 20 lat, prosimy o kontakt z Panem Tomaszem Lisickim - tomasz.lisicki@samar.pl, tel: 22 859 75 52 wew. 0 lub wew. 1

Zespół IBRM Samar
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane