/  / Najlepszy van w konkursie Auto Lider 2013

Najlepszy van w konkursie Auto Lider 2013

CITROEN|
null
© Citroen
null

Nowy Citroen Grand C4 Picasso zdobył prestiżowy tytuł Auto Lider 2013 w kategorii van dzięki głosom w plebiscycie, który zorganizowały wśród czytelników tygodnik Motor oraz miesięcznik Auto Moto.

Plebiscyt Auto Lider organizowany przez Wydawnictwo Bauer i wchodzące w jego skład redakcje ma już za sobą dwanaście edycji i jest jednym z najważniejszych wydarzeń branży motoryzacyjnej w Polsce.

Wyniki konkursu zależą wyłącznie od czytelników i internautów, którzy głosują na swoich faworytów w 13 kategoriach, wybierając najlepsze swoim zdaniem premiery motoryzacyjne, modele, innowacje techniczne i projekty marketingowe za pomocą SMS-ów, jak również za pośrednictwem specjalnej strony internetowej.

W XIII edycji plebiscytu Auto Lider nowy Grand C4 Picasso zdobył statuetkę w kategorii van potwierdzając tym samym, że koncepcja auta rodzinnego, jaką przedstawił w ubiegłym roku Citroen zyskuje aprobatę najbardziej wymagającego jury – czytelników, a zarazem klientów.

Grand C4 Picasso wyróżnia się nowoczesnym, odważnym designem, przestronnym wnętrzem i uniwersalnym charakterem. Uznanie zyskuje również za sprawą wzorcowej modułowości wnętrza uzyskanej dzięki nowej płycie podłogowej EMP2, która zapewnia nie tylko dużą przestronność i funkcjonalność, ale też dobre właściwości jezdne i wysoki komfort.

W Polsce od momentu wprowadzenia na rynek na Citroena C4 Picasso i Grand C4 Picasso złożono już łącznie prawie 700 zamówień.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane