/  / Najlepszy SUV według Playboya

Najlepszy SUV według Playboya

null
© Nissan
null

Nissan X-Trail zdobywa nagrodę jako Samochód Roku Playboya 2015 w kategorii: "SUV playboya".

Już od 23 lat magazyn Playboy przyznaje tytuły dla najlepszych, najpiękniejszych i najbardziej emocjonujących samochodów. W tegorocznej edycji jury w składzie – Włodzimierz Zientarski, Krzysztof Hołowczyc, Andrzej Borowczyk, Andrzej Koper oraz Rafał Jemielita – na zwycięzcę w kategorii "SUV playboya" wybrało model Nissan X-Trail.

W uzasadnieniu wyboru jury podkreśla japońską solidność tego auta, jego modną sylwetkę, przestronność oraz technologie podnoszące bezpieczeństwo.

W ostatnim czasie gama silnikowa modelu X-Trail na polskim rynku wzbogaciła się o nową odmianę – to turbodoładowana jednostka benzynowa 1.6 DIG-T o mocy 163 koni. Ceny Nissana zaczynają się poniżej 100 000 złotych (PATRZ TUTAJ).

Tegoroczna nagroda dla modelu X-Trail to kolejny wyraz uznania magazynu Playboy dla Nissana i produktów japońskiej marki. W poprzednich edycjach plebiscytu nagrodzone zostały między innymi: Nissan GT-R Nismo ("Supersport"), Juke ("Auto z seksem"), Juke R ("Na szczytach technologii"), a także Navara oraz GT-R (oba w kategorii "Auto dla twardziela").
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane