/  / Renegade najlepszy na polskie drogi

Renegade najlepszy na polskie drogi

FAP|
null
© Jeep
null

Jeep Renegade punktuje w kategorii "najlepszy samochód na polskie drogi" według zestawienia, jakie przygotowała polska redakcja miesięcznika Top Gear.

Ta marka do tego stopnia wrosła w świadomość ludzi, że na każdy samochód terenowy zwykło się mówić "Jeep" - tym zdaniem polska redakcja zaczyna test zwycięskiego Jeepa Renegade w najnowszym wydaniu miesięcznika Top Gear. To właśnie w marcowym numerze magazynu opublikowano listę "Samochodów Roku Top Gear". W omawianym zestawieniu znalazł się nowiutki SUV z grupy Fiat Chrysler Automobiles.

Zespół redaktora naczelnego Szymona Sołtysika docenił Jeepa Renegade, przyznając mu zwycięstwo w kategorii "najlepszy samochód na polskie drogi" za wyjątkową sprawność w naszych realiach, na które składają się obecna infrastruktura drogowa, ukształtowanie terenu oraz panujący klimat.

Redakcja tak uzasadnia swój wybór: "Jeep Renegade bardzo nam się spodobał. Jest wystarczająco dzielny, by pokonać trudne warunki, ciekawe wygląda, nie wzbudza negatywnych emocji i świetnie spisuje się na co dzień".

Renegade zafascynował też dziennikarski duet Top Gear - czyli Szczepana Mroczka i Bartłomieja Szyperskiego - którzy testowali auto na ośnieżonych, bieszczadzkich bezdrożach. "Ruszamy drogą, którą jeszcze nikt dziś nie jechał. Pokrętło napędu wędruje w pozycję Snow i tylny napęd zabiera się do pracy. Jeep sunie bez najmniejszych problemów i rozsypuje na boki świeży śnieg niczym ochroniarz ludzi, torując drogę dla celebryty".

Jeep Renegade w najtańszej wersji kosztuje od 69 900 złotych (patrz TUTAJ).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane