/  / Najlepsze modele rodzinne

Najlepsze modele rodzinne

null
© Skoda
null

Kombi, van czy SUV? Wybór oferowanych na rynku samochodów rodzinnych jest olbrzymi – i to nie tylko ze względu na same walory użytkowe auta, lecz również zakres cenowy.

Niemiecki magazyn motoryzacyjny Auto Straßenverkehr oraz miesięcznik Eltern ogłosiły niedawno rozstrzygnięcie corocznego konkursu, w którym czytelnicy spośród łącznie 148 propozycji mogli głosować na najlepsze swoim zdaniem samochody rodzinne. A wśród głównych zwycięzców plebiscytu mamy aż trzech reprezentantów Skody.

I tak Fabia kombi zapewniła sobie pierwsze miejsce w segmencie cenowym do 15 000 euro. Octavia kombi okazała się za to najlepsza w kategorii od 15 000 do 20 000 euro. Zapunktował też Superb, który wśród modeli marek nie-niemieckich wskoczył na pierwsze miejsce w przedziale cenowym do 30 000 euro.

Oprócz Skody w niemieckim plebiscycie czytelników na najlepsze samochody rodzinne roku 2016 zapunktowały też takie marki jak m.in. Volkswagen (Touran, Sharan i Multivan), Audi (Q5 i A6 Avant) oraz Volvo (XC60 i V90 Cross Country).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane