/  / Najchętniej kupiłbym samochód...

Najchętniej kupiłbym samochód...

VW|
null
© Volkswagen
null

Volkswagen Golf zajął pierwsze miejsce w kategorii samochodów używanych w rankingu serwisu otoMoto.pl, tym samym zdobywając tytuł Internetowego Samochodu Roku 2013.

Już po raz dziewiąty serwis otoMoto.pl zaprezentował wyniki rankingu na najbardziej poszukiwane przez internautów modele samochodów. Analizie poddano wszystkie zapytania pojawiające się w serwisie. W 2013 roku badaniu zostało poddanych ponad 460 milionów zapytań i ponad 9 mln ofert zamieszczonych w serwisie.

W zeszłym roku odnotowano w nim ponad 3,5 mln zapytań o Volkswagena Golfa. W tym roku wynik ten zwiększył się o kolejny milion. Także model VW Passat cieszył się dużą popularnością wśród wyszukiwanych aut: na łamach otoMoto.pl wystąpiło ponad 3,8 mln zapytań o ten akurat model Volkswagena.

Popularność Golfa jest także duża wśród klientów szukających nowego auta: model ten w omawianym rankingu uplasował się na trzeciej pozycji z wynikiem ponad 114 000 zapytań. Sama marka Volkswagen zdecydowanie prowadzi zaś w rankingu najczęściej wyszukiwanych marek na otoMoto.pl.

Konkurs Internetowy Samochód Roku 2013

Także wśród aut użytkowych prym wiódł Volkswagen. Najczęściej wyszukiwanym autem dostawczym w roku 2013 był Volkswagen T4.

Aż osiem z dziesięciu najczęściej wyszukiwanych modeli w serwisie otoMoto.pl to produkty niemieckie, z czego aż sześć należy do grupy Volkswagena. Najpopularniejszym modelem, poszukiwanym przez internautów jest Golf Hatchback z silnikiem benzynowym, w kolorze czarnym.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane