/  / Najbardziej wyczekiwany model roku 2016

Najbardziej wyczekiwany model roku 2016

null
© Alfa Romeo
null

Którą z nowości rynkowych AD 2016 uznać można za najbardziej godną uwagi? Propozycji jest co najmniej kilka, ale jeden samochód wzbudza szczególnie duże zainteresowanie ...

Według czytelników brytyjskiego magazynu "What Car?" za najbardziej wyczekiwaną premierę rynkową w rozpoczynającym się roku 2016 uznać można model Alfa Romeo Giulia. Ten reprezentant klasy średniej ostatecznie zapewnił sobie aż 30% wszystkich głosów. Czyli o 20% więcej niż kolejny w rankingu gracz.

PRZECZYTAJ TEŻ:
Jakie silniki dla modelu Alfa Romeo Giulia?

Alfa Giulia znalazła się na liście 10 kandydatów, których brano pod uwagę. Wśród nich pojawiła się jeszcze jedna nowość koncernu Fiat Chrysler Automobiles. To roadster Fiat 124 Spider, zaprojektowany w ramach współpracy włosko-amerykańskiego koncernu oraz Mazdy.

Co ciekawe, na Fiata 124 w konkursie "What Car?" można było zacząć głosować jeszcze przed pierwszą oficjalną prezentacją roadstera z logiem włoskiej marki.

Będzie się działo
Z naszych ustaleń wynika, że i Alfę Giulię, i Fiata 124 będzie można kupić w polskich salonach jako premierowe modele AD 2016. Podobnie zresztą jak i kompaktowego Fiata Tipo – szykowanego do sprzedaży w wersji sedan, hatchback oraz kombi.

Na model Tipo sedan można już zresztą składać w Polsce zamówienia. Oferta wygląda bardzo atrakcyjnie – ceny za podstawową wersję z klimatyzacją i elektrycznymi szybami z przodu zaczynają się już od 45 000 złotych (PATRZ TUTAJ)


AUTOR: RAFAŁ ŻAGLEWSKI
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane