/  / Najbardziej oczekiwana premiera 2015

Najbardziej oczekiwana premiera 2015

Honda|
null
© Honda
nullnullnullnullnullnullnull

W plebiscycie czytelników brytyjskiego magazynu "What Car?" nowa Honda HR-V została uznana za najbardziej oczekiwaną premierę roku 2015.

W konkursie zorganizowanym przez redakcję What Car?, w którym jurorami byli sami czytelnicy, Honda HR-V uplasowała się na pierwszym miejscu, zdobywając aż 25% spośród około 10 000 oddanych głosów. Wyróżnienie przyznawane przez czytelników znad Tamizy pozwala poznać ich nastawienie do aut, które zadebiutują na rynku w nadchodzącym roku kalendarzowym.

Pozycjonowana w dynamicznie rozwijającym się segmencie niewielkich SUV-ów, Honda HR-V ujrzała światło dzienne podczas salonu samochodowego Paryż 2014. "Japończyk" został wyposażony w centralnie umieszczony zbiornik paliwa. Dzięki temu zabiegowi udało się uzyskać przestronny przedział pasażerski.

Mówi Jim Holder, wydawca What Car?: "Nadchodzący rok będzie ważny dla Hondy. Nasi czytelnicy potwierdzili ten fakt, wskazując model HR-V, jako najbardziej oczekiwaną premierę roku, co powinno dać dobre podstawy do umocnienia pozycji rynkowej marki".

Nowa Honda HR-V – debiutująca na rynku latem bieżącego roku – będzie dostępna w wersji z silnikiem wysokoprężnym 1.6 i-DTEC, jak również z benzynową konstrukcją 1.5 i-VTEC. Obie jednostki należą do rodziny Earth Dreams Technology.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane