/  / Na szczycie gamy BMW X4

Na szczycie gamy BMW X4

null
© BMW
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

BMW X4 M40i będzie topową wersją w gamie sportowego crossovera X4. Auto należy do linii M Performance, a od niej już tylko krok do wyczynowych modeli BMW M.

BMW X4 M40i napędza debiutujący w ofercie, 6-cylindrowy silnik benzynowy 3.0, z którego kierowca jest w stanie wycisnąć moc 360 KM oraz maksymalny moment obrotowy rzędu 465 Nm. Prędkość maksymalną ograniczono elektronicznie do 250 km/h. Sprint do setki zajmuje poniżej 5 sekund.

Według oficjalnych danych fabrycznych, średnie zużycie paliwa zaczyna się w cyklu mieszanym od około 8,6 l/100 km.

Seryjnymi elementami wyposażenia wersji BMW X4 M40i jest 8-biegowa skrzynia automatyczna oraz napęd na 4 koła, obejmujący wektorowanie napędu (Performance Control).

Sportowy styl
Wersja BMW X4 M40i wyróżnia się dzięki takim elementom stylistycznym jak utrzymane w szarej kolorystyce wstawki na przednim zderzaku, boczne lusterka wykończone metalizowanym lakierem Ferric Grey, a także oferowane jako opcja 20-calowe koła aluminiowe M o podwójnych szprychach z mieszanym ogumieniem Ultra High Performance. Do tego dochodzi podwójny wydech ze sterowaniem przepustnicowym i czarnymi końcówkami wykończonymi w stylu Chrome Black.

W kabinie przewidziano natomiast aluminiowe aplikacje, sportowe fotele oraz skórzaną kierownicę M, wraz z umieszczonymi na niej łopatkami do zmiany biegów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane