/  / Można zamawiać nowego Amaroka

CENY | Można zamawiać nowego Amaroka

null
© Volkswagen
null

W pikapach dużo się dzieje. Spośród rynkowych nowości klienci nad Wisłą mają do wyboru takie propozycje jak np. Ford Ranger, Nissan Navara, Mitsubishi L200, Fiat Fullback czy Toyota Hilux. Teraz dołącza do stawki kolejny gracz – a mianowicie unowocześniony Volkswagen Amarok.

Przedsprzedaż nowego Amaroka – w ramach której klienci mogą zamawiać egzemplarze z silnikiem 3.0 V6 TDI/224 KM w wersji Highline oraz specjalną edycję Aventura – już się rozpoczęła. Pod koniec września, czyli w chwili oficjalnego wprowadzenia modelu na rynek, klienci będą mieli możliwość obejrzenia i zamówienia samochodu u wszystkich dealerów marki.

Ceny Amaroka napędzanego silnikiem 3.0 V6 TDI/163 KM (dostępny w drugim kwartale 2017) w wersji z napędem na cztery koła oraz z wyposażeniem Trendline i z podwójną kabiną – zaczynają się od 111 750 zł netto. Z kolei Amarok Aventura z silnikiem 3.0 V6 TDI/224 KM oraz z napędem na wszystkie koła i z 8-stopniową automatyczną skrzynią biegów, a także z bogatym wyposażeniem dodatkowym (m.in. 20-calowe obręcze kół i biksenonowe reflektory ze światłami LED do jazdy dziennej) jest do wzięcia za 184 250 zł netto.

Amarok w tej samej wersji silnikowej, z identycznymi – układem przeniesienia napędu i skrzynią biegów, ale w wersji Highline kosztuje natomiast od 153 800 zł netto.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane