/  / Moto show na pograniczu

Moto show na pograniczu

Agencja Interaktywna IT-SERVICE|
null
null

MOTO EXPO SUWAŁKI 2014 to nazwa wystawy motoryzacyjnej, która odbędzie się 11 maja 2014 roku (niedziela) w hali widowiskowo-koncertowej SOK w Suwałkach.

Motoryzacyjna impreza po raz kolejny będzie towarzyszyć Międzynarodowym Targom Budowlanym pogranicza. Formuła połączenia wystaw branży budowlanej i motoryzacyjnej sprawdziła się już w ubiegłym roku i obecnie zostanie wzbogacona o dodatkowe atrakcje. Dziedziniec hali wystawienniczo koncertowej SOK zapełni się najnowszymi modelami aut oraz innych pojazdów mechanicznych.

- Nowe auta nawet o 10.000 zł taniej, okazja do zapoznania się z najnowszymi modelami aut zarówno popularnych, jak i luksusowych marek – tak zachęcali organizatorzy odwiedzających targi w ubiegłym roku.

 W programie znajdą się prezentacje oferty dealerów samochodowych aut osobowych i dostawczych, skierowane do potencjalnych klientów - zarówno firm jak i osób prywatnych. Wśród zaplanowanych podczas imprezy prelekcji i pokazów są wystąpienia poruszające tematykę kupna nowego samochodu - kredyt czy leasing oraz zielonej motoryzacji. Organizatorzy stawiają sobie za cel stworzenie okazji do prezentacji niedostępnej na co dzień oferty branży motoryzacyjnej klientom nie tylko z miasta i regionu, ale też z krajów ościennych, w tym szczególnie z Litwy.

Wśród zaproszonych gości znajdą się przedstawiciele władz wojewódzkich i miejskich, konsulowie krajów ościennych oraz przedstawiciele ministerstw i instytucji związanych z gospodarką. W uroczystości otwarcia  Targów wezmą udział między innymi wice minister gospodarki Dariusz Bogdan i poseł na Sejm RP Bożena Kamińska. Organizatorem Targów jest Agencja Interaktywna IT-SERVICE oraz Północno-Wschodnie Stowarzyszenie Inicjatyw Gospodarczych.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane