/  / Model klasy średniej w gamie Genesis

Model klasy średniej w gamie Genesis

null
© Genesis
null

Genesis Hybrid Sports Sedan Concept. Dla niektórych mediów motoryzacyjnych była to jedna z głównych premier podczas niedawno zakończonej wystawy samochodowej w Nowym Jorku.

Luksusowa marka należąca do Hyundai Motor szykuje kolejną nowość. Media motoryzacyjne sugerują, że Genesis klasy średniej mógłby zadebiutować na rynku już w roku 2017. Zobaczymy ...

Z oficjalnych wypowiedzi przedstawicieli firmy wynika na razie tyle, że Genesis Hybrid Sports Sedan Concept to zwiastun kierunku stylistycznego, w jakim marka chce się dalej rozwijać. Auto ma pod maską hybrydowy układ napędowy o mocy 245 koni, który obejmuje doładowaną jednostkę 2.0 T-GDi. Do zmiany biegów służy kierowcy skrzynia automatyczna o 8 przełożeniach.

Jak spekulują niektóre serwisy motoryzacyjne, wersja produkcyjna mogłaby nosić w nomenklaturze koreańskiej marki oznaczenie jako G70. Podobno w grę wchodzi jeszcze wersja nadwoziowa coupe.Do roku 2020 w ofercie pojawić się ma łącznie 6 modeli z luksusowej marki Genesis. Do kluczowych rynków zbytu zaliczają się takie kraje jak Korea Południowa, Chiny, Ameryka Północna oraz państwa Bliskiego Wschodu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane