/  / Mocny start nowego Mustanga

Mocny start nowego Mustanga

Ford|
null
© Ford
null

Podczas finałowego meczu Ligi Mistrzów ponad 9 300 osób zarejestrowało się drogą internetową, aby zarezerwować jeden z pierwszych 500 egzemplarzy nowego Forda Mustanga przeznaczonych do sprzedaży w Europie.

Ford przyjął pierwszych 500 rezerwacji na nowego Mustanga już po 30 sekundach od rozpoczęcia meczu, który zakończył się zwycięstwem drużyny Real Madryt.

Nowy Mustang będzie po raz pierwszy oficjalnie dostępny w sprzedaży w Europie. Samochód pojawi się w salonach Forda w roku przyszłym.

"Wiedzieliśmy, że nasi klienci z niecierpliwością czekają na debiut nowego Forda Mustanga w Europie, jednak to, czego doświadczyliśmy podczas finałowego meczu, przerosło nasze oczekiwania - zaznacza Roelant de Waard, wiceprezes ds. marketingu, sprzedaży i serwisu, Ford of Europe. "Mogę więc przyznać, że to był doskonały sposób na zapoczątkowanie nowej, europejskiej ery Mustanga".

500 egzemplarzy nowego Mustanga zostało rozlokowanych w 20 krajach. W ciągu następnych kilku tygodni przedstawiciele Forda skontaktują się z klientami, którzy najszybciej dokonali rezerwacji i przekażą im dobre wieści. Każdy z tych klientów zostanie następnie zaproszony do autoryzowanego salonu sprzedaży, aby uzupełnić szczegóły zamówienia.

W ofercie znalazły się zarówno wersje fastback, jak i kabriolet wyposażone w specjalny pakiet, przy czym fastback był dostępny w kolorze Race Red, a kabriolet w odcieniu Magnetic Silver.

Do wyboru w gamie Mustanga były dwie jednostki napędowe: nowy silnik EcoBoost o pojemności 2,3 litra, mocy ponad 309 KM i maksymalnym momencie obrotowym 407 Nm oraz silnik V8 o pojemności 5 litrów, generujący ponad 426 KM i 529 Nm momentu obrotowego.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane