/  / Mocny start nowego Lexusa SUV

Mocny start nowego Lexusa SUV

null
© Lexus
nullnullnullnullnullnullnullnullnull

Nowy Lexus NX to kompaktowy SUV premium, który we wrześniu wjedzie do salonów sprzedaży nad Wisłą. Już teraz samochód wzbudza duże zainteresowanie klientów w Polsce.

Na rynku polskim "japończyk" oferowany będzie w dwóch wersjach napędowych do wyboru: jako hybrydowy NX 300h oraz z dwulitrowym silnikiem turbodoładowanym jako NX 200t.

Zgodnie z cennikiem przedsprzedażowym Lexusa, hybrydowa wersja NX 300h startuje z poziomu 154 500 złotych w przypadku wersji z napędem na koła przednie oraz od 160 700 złotych dla odmiany AWD.

Dotychczas na zakup nowego Lexusa w Polsce zdecydowało się już 160 klientów.

Na podkładzie NX-a kierowca znajdzie takie udogodnienia jak np. bezprzewodowa ładowarka urządzeń elektronicznych (np. telefonów), touchpad do sterowania funkcjami samochodu (w tym systemem audio i nawigacją), panoramiczny ekran oraz wielofunkcyjny wyświetlacz, pokazujący m.in. przeciążenia, jakim poddawani są pasażerowie w kabinie.

Nowości japońskie 2014

Lexus NX może zostać wyposażony w projektor Head-Up wyświetlający najważniejsze informacje na przedniej szybie, system monitorowania martwego pola lusterek wstecznych oraz układ alarmujący o ruchu poprzecznym za samochodem (technologia ułatwia wyjazd tyłem na ulicę).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane