/  / Mitsubishi Space Star coraz bliżej

Mitsubishi Space Star coraz bliżej

null
© Mitsubishi
null

Już w tym miesiącu polscy klienci odwiedzający salony dealerskie Mitsubishi będą mogli poznać z bliska nowy model Mitsubishi Space Star i odbyć autem jazdę testową. "Japończyk" jest rynkowym następcą popularnego Colta.

Dealerzy marki Mitsubishi Motors, przy wsparciu generalnego importera, organizują w maju i czerwcu przedpremierowe pokazy modelu Space Star nowej generacji. W tym celu przygotowano kilka egzemplarzy aut testowych. Zainteresowani klienci po odbyciu takiej jazdy będą mogli ewentualnie złożyć zamówienie u dealera.

Pierwsze egzemplarze nowego Mitsubishi Space Star, który jest następcą Colta, trafią do polskich salonów sprzedaży w lipcu. Ceny katalogowe startują z poziomu 38 990 złotych.

Cennik Mitsubishi Space Star

Bardzo niskie spalanie Mitsubishi Space Star na poziomie około 4 litrów na 100 km i emisja CO2 już od 92 g/km są zasługą niskiej masy pojazdu (od 845 kg), zaawansowanej aerodynamiki (Cx 0.27), a także 3-cylindrowych, 12-zaworowych aluminiowych silników benzynowych z opracowanym przez Mitsubishi Motors systemem zmiennych faz rozrządu MIVEC, o pojemności 1.0 i mocy 71 KM, a także 1.2 o mocy maksymalnej 80 KM. Zwinność i łatwość manewrowania uzyskano dzięki zredukowanym rozmiarom auta i najmniejszemu w klasie promieniowi skrętu, wynoszącemu zaledwie 4,6 metra.

Pojemność (od 235 litrów według VDA) i długość bagażnika modelu Mitsubishi Space Star jest większa odpowiednio o 21 litrów i 77 mm niż w 5-drzwiowym modelu Colt.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane