/  / Mitsubishi Pajero w polskim filmie "Chemia"

Mitsubishi Pajero w polskim filmie "Chemia"

null
© Mitsubishi
null

Pajero wystąpi w powstającym właśnie filmie "Chemia". Japońska terenówka towarzyszy jednemu z głównych bohaterów fabuły i wraz z nim wchodzi w różne życiowe zakręty.

"Chemia" w reżyserii Bartka Prokopowicza to opowieść o niezwykłej miłości dwojga młodych ludzi balansujących na granicy życia i śmierci. Pomysłodawczynią filmu była Magda Prokopowicz, prezes fundacji Rak&Roll.

W rolach głównych wystąpią Agnieszka Żulewska oraz Tomasz Schuchardt. W filmie widzowie zobaczą również Danutę Stenkę, Annę Cieślak, Eryka Lubosa, Mirosława Bakę oraz Tomasza Sapryka.

Czarne Mitsubishi Pajero 3.2 DiD o mocy 200 KM w wersji Instyle AT występuje w roli auta głównego bohatera – Benka – graną przez Tomasza Schuchardta. Pajero towarzyszy Benkowi w różnych momentach życia, a wygląd auta w małej skali odzwierciedla jego zmagania z życiem i zawiłe koleje losu.

Zdjęcia do filmu "Chemia" z udziałem Pajero powstawały w sierpniu 2014 roku między innymi w centrum Warszawy i w czasie podróży bohatera nad morze. Obecnie w stolicy realizowana jest druga, „zimowa” część zdjęć.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane