/  / Mitsubishi Outlander 2014

CENY | Mitsubishi Outlander 2014

MITSUBISHI|
null
© Mitsubishi
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

W polskich salonach Mitsubishi Motors zadebiutował właśnie samochód Mitsubishi Outlander z roku modelowego 2014 po liftingu. Bazowa wersja auta japońskiego marki kosztuje od 88 990 złotych.

Zmiany modernizacyjne Outlandera objęły nadwozie i wnętrze pojazdu, które zyskało na wyglądzie i jakości. Ulepszono także nastawy układu zawieszenia oraz przekładnię CVT. Modyfikacji poddano pas przedni (grill oraz przednie i tylne zderzaki), w których dodano chromowane osłony (wersje 4WD) a także przednie światła przeciwmgielne z chromowanymi ramkami.

Gama Mitsubishi Outlander MY 2014 z wyjątkiem wersji Invite Plus jest wyposażona w światła do jazdy dziennej w technologii LED oraz przednie reflektory przeciwmgielne LED. W wersjach 4WD nadkola wyróżniają się teraz czarnymi, ozdobnymi listwami i nowymi, 18-calowymi aluminiowymi obręczami kół (od specyfikacji Intense Plus).

Wszystkie egzemplarze Outlandera MY 2014 z napędem na cztery koła są także wyposażone w tylne lampy LED.

Mitsubishi Outlander MY 2014 jest dostępny w nowym, czerwonym kolorze nadwozia, a standardem we wszystkich wersjach są srebrne relingi dachowe. Wewnątrz, oprócz skórzanej tapicerki zastosowano nowe wzory tapicerki z materiału z jasnym przeszyciem oraz nowe propozycje połączenia skóry i materiału.

W gamie Mitsubishi Outlander MY 2014 najtańsza wersja kosztuje w salonach od 88 990 złotych. Łącznie klienci mają do wyboru 10 różnych wersji wyposażeniowo-silnikowych, z których najdroższa (Instyle Navi ze 150-konnym dieslem 2.2 DID plus skrzynia automatyczna i napęd AWD) stanowi wydatek na poziomie 160 990 złotych. Dopłata za lakier metalizowany to standardowo 2 900 złotych.

Mitsubishi Outlander jest w Polsce oferowanY z 4-letnią gwarancją do 300 000 km i możliwością przedłużenia jej do 5 lat.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane