/  / Mitsubishi L200 do poprawy

Mitsubishi L200 do poprawy

UOKIK|
null
© Mitsubishi
null

Generalny importer samochodów Mitsubishi Motors na polskim rynku poinformował o możliwości wystąpienia usterek fabrycznych w wybranej partii samochodów Mitsubishi L200, które z tego powodu należy sprawdzić w stacji serwisowej.

W różnych modelach Mitsubishi L200 może nastąpić usterka fabryczna:
- wału napędowego
Chodzi o samochody z roku modelowego 2012. Na skutek niewystarczającej jakości połączenia spawanego występuje możliwość uszkodzenia przedniego wału napędowego. Może to być przyczyną uszkodzeń mechanicznych podwozia samochodu, w tym także uszkodzenia przewodów paliwowych.
Usterka może dotyczyć na polskim rynku 15 samochodów.
- regulacji pochylenia oparć foteli przednich
Chodzi o samochody z roku modelowego 2007-2013. Z kolei tutaj występuje możliwość zacięcia się przełącznika elektrycznej regulacji pochylenia oparć foteli przednich. Może to być przyczyną przegrzania lub spalenia się instalacji elektrycznej i/lub silniczka regulacji pochylenia oparcia fotela.
Usterka może dotyczyć 792 samochodów.
- wahaczy
Chodzi o egzemplarze z roku modelowego 2011-2012. W tym wypadku stwierdzono przez producenta możliwość pojawienia się pęknięć spawów dolnego wahacza. Opisana usterka może być przyczyną trudności w utrzymaniu zadanego toru jazdy i zbaczania w lewą lub prawą stronę.
Usterka może dotyczyć na polskim rynku 980 samochodów.

Bliższe informacje patrz TUTAJ.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane