/  / Mitsubishi ASX wyładniał

NOWOŚĆ | Mitsubishi ASX wyładniał

null
© Mitsubishi
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Taka jest nasza opinia po obejrzeniu najnowszej wersji ASX-a, który pojawił się jako europejska premiera podczas wystawy motoryzacyjnej Genewa 2016.

Patrząc na nowego Mitsubishi ASX można odnieść wrażenie, że oto mamy przed sobą model nowej generacji. Tak bardzo pod względem wizualnym "japończyk" zmienił się w porównaniu z poprzednikiem. Jednak producent wyjaśnia, że nowość spod znaku diamentów to wersja ASX 2017 (face-lifting).

Nowy Mitsubishi ASX zyskał zdecydowanie więcej wyrazu dzięki przeprojektowanemu układowi maski. Producent nazywa ten element stylistyczny – "Dynamic Shield". Podobnie zaprojektowany przód znajdziemy zresztą i w najnowszej wersji Outlandera.

Oprócz nowego przedniego pasa Mitubishi ASX 2017 w specyfikacji europejskiej wyróżnia się dwoma nowymi kolorami nadwozia (srebrny i brązowy), anteną dachową w kształcie płetwy rekina oraz nową tapicerką.

Zmiany kosmetyczne idą w parze z innymi nowościami, które ASX wprowadza do Europy:
- nowy silnik turbodiesel 1.6 o mocy 114 KM (z systemem Auto Stop & Go, 6-biegową przekładnią manualną i napędem 2WD lub 4WD)
- wydłużenie odstępów między przeglądami do 20 000 kilometrów
- nowe elementy wyposażenie (np. 18-calowe wieloramienne obręcze aluminiowe, wstawki dekoracyjne w czarnym lakierze fortepianowym na kole kierownicy, automatycznie przyciemniające się lusterko wsteczne).


 
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane