/  / Mitsubishi ASX w wersji RalliArt 2015

CENY | Mitsubishi ASX w wersji RalliArt 2015

null
© Mitsubishi
null

Na polskich klientów czeka już odświeżony Mitsubishi ASX 2.2 AT RalliArt z roku modelowego 2015. Zmiany objęły nadwozie i wnętrze pojazdu, wyposażonego w napęd na 4 koła oraz dynamiczny silnik Diesla konstrukcji Mitsubishi, o pojemności 2,2 litra i mocy 150 KM.

Mitsubishi ASX od lutego bieżącego roku jest dostępny w specjalnej wersji z logotypem RalliArt, dobrze znanym nie tylko kibicom rajdowym i wielbicielom marki Mitsubishi. Teraz debiutuje ASX RalliArt z roku modelowego 2015.

Limitowaną serię Mitsubishi ASX 2.2 DiD AT wyposażono w najwyższej jakości tapicerkę skórzano-materiałową ze znaczkiem RalliArt i czerwonymi przeszyciami, podświetlane nakładki na progi z logo ASX, a także chromowane ramki nawiewów oraz osłony przedniego i tylnego zderzaka.

Emblemat RalliArt umieszczono także na przednich błotnikach, tylnej klapie samochodu i welurowych dywanikach we wnętrzu.

Odświeżone Mitsubishi ASX RalliArt z roku modelowego 2015 otrzymało nowe światła do jazdy dziennej typu LED i nowe aluminiowe, 17-calowe obręcze kół w kolorze czarnym. We wnętrzu zastosowano nowe materiały wykończenia deski rozdzielczej i panelu podłogowego, a sportową stylistykę podkreśla centralna konsola ze srebrnymi ramkami, wykonana z czarnego, połyskliwego tworzywa.

Cena Mitsubishi ASX 2.2 DiD AT RalliArt 2015 wynosi 129 990 złotych. Obecnie, po uwzględnieniu zniżki w wysokości 9 000 zł, ten model kosztuje 120 990 złotych. Dopłata za lakier metalizowany wynosi 2 300 złotych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane