/  / Minicasco od BRE Ubezpieczenia

Minicasco od BRE Ubezpieczenia

BRE Ubezpieczenia|

BRE Ubezpieczenia wprowadza nowe ubezpieczenie komunikacyjne minicasco. Kontaktując się telefonicznie z doradcą mBanku klienci, którzy dotąd nie rozważali szerokiej ochrony swoich pojazdów w ramach polis AC, mogą ubezpieczyć auta m.in. od kradzieży, pożaru oraz skutków gwałtownych zjawisk atmosferycznych takich jak gradobicie czy huragan.

Minicasco BRE Ubezpieczenia jest adresowane do właścicieli samochodów osobowych oraz ciężarowych w nadwoziu osobowym, o wartości rynkowej od 5 000 do 40 000 złotych oraz w wieku od 3 do 14 lat.

Nowy produkt ubezpieczeniowy, przygotowany przez BRE Ubezpieczenia, jest skierowany do klientów mBanku, którzy jeżdżą bezwypadkowo, a chcieliby zabezpieczyć swoje pojazdy od kradzieży oraz nieprzewidzianych zdarzeń pogodowych.

Jest to także oferta dla kierowców, których pojazdy ze względu na wiek nie mogą zostać objęte pełną polisą auto-casco.


"Wielu klientów nie decyduje się na zakup polisy AC ze względu na stosunkowo wysoką cenę oraz brak realnej potrzeby zabezpieczenia się na wypadek kolizji czy wypadku. Są to kierowcy poruszający się nie tylko po drogach większych miast, ale również mniejszych miejscowości o znacząco niższym natężeniu ruchu - podkreśla Magdalena Marciniak, dyrektor ds. rozwoju produktów w BRE Ubezpieczenia.

"Ci kierowcy obawiają się kradzieży oraz niszczycielskiej siły pogody, więc szukają rozwiązań adekwatnych do swoich potrzeb. Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić minicasco, które dobrze wpisuje się w ich oczekiwania. Co ważne, nasi klienci będą mogli także zabezpieczyć wyposażenie swoich aut, które jest ich stałym elementem".

Warunkiem objęcia ochroną ubezpieczeniową jest posiadanie przynajmniej jednego sprawnego urządzenia zabezpieczającego przed kradzieżą oraz stan pojazdu umożliwiający jego eksploatację w świetle ustawy prawa o ruchu drogowym.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane