/  / MILIONY kilometrów na liczniku

MILIONY kilometrów na liczniku

null
© Toyota
null

Ta japońska marka słynie z niezawodności swoich samochodów. Wprowadza więc do oferty modele z 7-cyfrowym licznikiem kilometrów. Czy inni producenci pójdą niebawem tym samym tropem?

Japońska Toyota – przekonana o solidności i niezawodności swoich samochodów – od 1 kwietnia bieżącego roku wprowadza do produkcji auta wyposażone standardowo w 7-cyfrowy licznik przebiegu kilometrów. Dzięki tym modyfikacjom pojazdy Toyoty będą mogły w swoim długim życiu eksploatacyjnym dobić nawet do wyniku 9.999.999 km.

Co ciekawe, 7-cyfrowe liczniki (również w wersji analogowej) będzie też można zamontować w używanych Toyotach. Aby skorzystać z oferty, klienci powinni skontaktować się z najbliższym punktem ASO. Wymiana licznika na nowy nie zajmie dłużej niż 30 minut.WYJAŚNIENIE
Podana przez nas informacja o Toyocie okazała się żartem na Prima Aprilis. Firma z Japonii wcale nie zamierza montować w swoich samochodach 7-cyfrowych liczników przebiegu. Choć nie zmienia to wcale faktu, że jest postrzegana jako producent samochodów trwałych i niezawodnych.

Wszystkich naszych Czytelników, których podana informacja mogła wprowadzić w błąd, oczywiście przepraszamy.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane