/  / Milion kilometrów Mercedesem Vito

Milion kilometrów Mercedesem Vito

null
© Mercedes-Benz
null

Mercedes Vito – należący do pewnej firmy z Torunia – przejechał na jednym silniku 999 999 km. Brak siódmej cyfry na wyświetlaczu licznika spowodował… zatrzymanie pojazdu.

Toruńska firma Vip-Line zajmuje się międzynarodowym przewozem osób. Jej pojazdy – m.in. Mercedes Vito oraz Sprinter – kursują na trasach do Belgii, Anglii, Niemiec oraz Holandii. Jeden z tych samochodów – Mercedes Vito – służy w firmie niemal od początku jej istnienia (tj. od roku 2009) i w tym czasie osiągnął przebieg łącznie 999 999 km.

Jednak brak siódmej cyfry na wyświetlaczu spowodował zatrzymanie się licznika w Vito. I z takim właśnie problemem klient zgłosił się do swojego dealera – firmy Mercedes-Benz Auto Frelik. Rozwiązanie znalazło się szybko: Vito za swoją intensywną służbę otrzymał w nagrodę nowy licznik, który z rąk przedstawiciela działu serwisu Auto Frelik Sp.K. odebrał obecny użytkownik, Piotr Kozak.

Warto dodać, że Vito firmy Vip-Line pokonało wspomniany dystans bez konieczności wymiany silnika ani jego gruntownego remontu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane