/  / Miejski SUV Opla coraz popularniejszy

Miejski SUV Opla coraz popularniejszy

null
© IBRM Samar
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Opel Mokka, reprezentujący segmentu miejskich SUV, zyskuje w Polsce coraz większą popularność. W pierwszym kwartale klienci nad Wisłą kupili ponad 460 sztuk Mokki, co daje 106% wzrostu w stosunku do tego samego okresu roku poprzedniego.

Opel Mokka notuje sukcesy sprzedaży w całej Europie: w ciągu zaledwie 18 miesięcy, jakie minęły od rynkowej premiery samochodu, zebrano od klientów na Starym Kontynencie łącznie już ponad 215 000 zamówień na Mokkę.

Najtańszy Opel Mokka na polskim rynku dostępny jest w cenie katalogowej od 67 900 złotych. Na tyle wyceniono wersję Active z napędem na przednie koła, silnikiem benzynowym o pojemności 1,6 l i mocy 115 KM oraz z 5-stopniową ręczną skrzynią biegów. Auto oferuje standardowo m.in. klimatyzację oraz system audio.

Obecnie dzięki promocji Opla Mokkę można kupić już od 63 900 złotych (PATRZ TUTAJ). Dodatkowo w promocyjnym kredycie 4x25% klient otrzymuje wydłużoną gwarancję Opel FlexCare w cenie samochodu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane