/  / Miejski Hyundai udaje terenówkę

Miejski Hyundai udaje terenówkę

null
© Hyundai
nullnullnull

Przez kilka lat obecności na rynku Hyundai ix20 dał się poznać jako zwinny samochód rodzinny, który najlepiej czuje się w środowisku miejskim. Jak się okazuje, można też stworzyć ix20 w wersji pseudo-terenowej, która swoim wyglądem sugeruje, że jej jedynym żywiołem są nie tylko zatłoczone ulice metropolii.

Z myślą o rynku niemieckim importer przygotował limitowaną do 500 egzemplarzy serię specjalną Hyundai ix20 Crossline. Z zewnątrz samochód poznać można po takich akcentach jak plastikowe nakładki na nadkola oraz progi, a także dzięki aluminiowym elementom chroniącym podwozie. Karoseria występuje w specjalnym kolorze białym Creamy White.

Hyundai ix20 Crossline wyróżnia się też dzięki bogatej ofercie wyposażenia, na którą składają się m.in. 17-calowe felgi, klimatyzacja, kierownica oraz gałka drążka zmiany biegów pokryte skórą, jak również asystent parkowania. Klienci mają do wyboru łącznie trzy jednostki benzynowe oraz jeden silnik Diesla, które generują moc między 90 a maksymalnie 125 KM.

Ceny wersji Hyundai ix20 Crossline startują na rynku niemieckim z poziomu 18 900 EUR.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane