/  / Michał Żebrowski w nowym Mercedesie

Michał Żebrowski w nowym Mercedesie

null
© Mercedes-Benz
null

Michał Żebrowski – znany aktor i dyrektor jednego z teatrów – odebrał właśnie nowego Mercedesa. Jego wybór padł na model ML 350 BlueTEC z napędem na cztery koła.

Nowy samochód Michała Żebrowskiego – czyli błękitny Mercedes ML 350 BlueTEC 4Matic – został wyposażony m.in. w panoramiczny dach, podgrzewane i wentylowane przednie fotele oraz system multimedialny Comand Online z dostępem do internetu. Sportowy sznyt ML-a podkreśla pakiet stylizacyjny AMG, a o bezpieczeństwo dbają m.in. inteligentne reflektory z asystentem świateł drogowych oraz układ monitorujący martwe pole lusterek.

"Mercedes to gwarancja bezpieczeństwa mojej rodziny. Nie tylko pewnie się prowadzi, ale wiem, że w obliczu niebezpieczeństwa równie pewnie nas ochroni. Ma komplet poduszek powietrznych oraz systemów wspomagających – dzięki temu zawsze mam do niego zaufanie. A gdy trzeba przewieźć wózek, rower, narty czy zabawki, każdy rodzic doceni jego pojemny bagażnik i liczne schowki - mówi Michał Żebrowski.

Do tego dochodzi jeszcze stały napęd na obie osie 4Matic, który pozwala bez obaw zjechać z asfaltu nawet w trudnych, zimowych warunkach. "Mocny turbodiesel, napęd na cztery koła i pneumatyczne zawieszenie z regulacją prześwitu przydają się zwłaszcza wtedy, gdy muszę dojechać do swojego domu w Tatrach. Naciskam wtedy przycisk Offroad na konsoli i samochód sam podjeżdża pod górę lub zjeżdża ze wzniesienia. Testowałem to już tyle razy, a wciąż jestem pod wrażeniem - dodaje aktor.

"Może się starzeję, ale lubię nim jeździć nawet po mieście. Duży prześwit zapewnia znakomitą widoczność, a wysokiej klasy nagłośnienie pozwala skutecznie zrelaksować się nawet podczas jazdy w korku".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane