/  / Mercedesem po zwycięstwo

Mercedesem po zwycięstwo

EvoBus Polska|
null
© Legia.com
null

28 stycznia klub piłkarski Legia Warszawa otrzymał luksusowy autobus turystyczny Mercedes-Benz Travego. Piłkarzom został on po raz pierwszy zaprezentowany 28 stycznia rano, odbierając na lotnisku sportowców wracających ze zgrupowania na Cyprze.

Wnętrze autobusu zaprojektowane jest w specjalnej wersji wyposażenia Flair, z komfortowymi fotelami Luxline oraz stolikami premium. Piłkarze do dyspozycji mają m.in. DVD, TV, automatycznie składane monitory LCD 19", WiFi oraz kuchnię.

Przysłowiową kropką nad "i" jest wieczorne oświetlenie wnętrza pojazdu w zielonych barwach klubu.

Jak przystało na Mercedesa, nie zabrakło również szeregu zamontowanych systemów bezpieczeństwa takich jak ESP, ABA, Distronic czy FCG.

Legia Warszawa powierzyła eksploatację i logistykę warszawskiej firmie Raf Trans, która ma utrzymywać autokar w gotowości i na wyłączność klubu.

"Cieszę się podwójnie z faktu posiadania przez legionistów nowego Travego - mówi Tomasz Talarek, dyrektor marki Mercedes-Benz w Polsce. "Jako przedstawiciel marki oraz jako… fan piłki nożnej".

Mercedesy wracają na ulice Warszawy

Legia Warszawa nie jest pierwszą drużyną piłkarską, która zdecydowała się jeździć autobusem z gwiazdą. Już przed mistrzostwami Europy Euro 2012 polska drużyna narodowa odebrała swojego Mercedesa Travego.

Nie brakuje również europejskich drużyn, które jeżdżą Travego: reprezentacja Niemiec eksploatuje kilka egzemplarzy tego modelu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane