/  / Mercedes za 2 771 600 złotych

CENY | Mercedes za 2 771 600 złotych

null
© Mercedes
nullnullnull

Ruszyły zamówienia na limuzynę Mercedes-Maybach S 600 Pullman. Ceny modelu w Polsce rozpoczynają się od 2 771 600 PLN.


Mercedes-Maybach S 600 Pullman jako limuzyna do jazdy z szoferem spełnia najwyższe oczekiwania w zakresie luksusu oraz prywatności. Cztery osoby mogą usiąść w aucie twarzami do siebie i zasłonić szoferkę elektrycznie sterowaną szybą – z możliwością przyciemnienia.

Standardowo na pasażerów czekają dwa regulowane fotele umieszczone przodem do kierunku jazdy. Kąt pochylenia ich oparć można ustawić w zakresie od 19 do 43,5 stopnia (zależnie od tego, czy podróżujący chce pracować czy woli odpocząć). Dwie kolejne osoby mogą usiąść na rozkładanych siedzeniach, zamontowanych tyłem do kierunku jazdy.

6,5-metrowy kolos
Ukłonem w stronę klasycznych limuzyn są trzy zamontowane w podsufitce, analogowe wskaźniki. Informują pasażerów o temperaturze powietrza na zewnątrz, prędkości pojazdu oraz aktualnej godzinie.

Limuzyna Pullman jest o 104,3 cm dłuższa od Mercedesa-Maybacha Klasy S: mierzy 649,9 cm długości, z czego na rozstaw osi przypada 441,8 cm. Wysokość nadwozia – 159,8 cm, czyli o 10 cm więcej niż w przypadku Klasy S – przekłada się na dodatkową przestrzeń nad głowami.Do napędu Pullmana służy 6-litrowa jednostka V12 biturbo o mocy 530 KM. Maksymalny moment obrotowy o wartości 830 Nm dostępny jest już od 1900 obr./min.

Już można zamawiać
Mercedes-Maybach S 600 Pullman kosztuje w Polsce od 2 771 600 zł. Standardowe wyposażenie obejmuje m.in. ogumienie PAX, interkom do porozumiewania się z szoferem przy zamkniętej ściance działowej, wykończenie wzbogacone skórą nappa, chłodzony schowek oraz zestaw multimedialny i 18,5-calowy ekran dla pasażerów tylnych foteli, elektrycznie sterowane rolety w tylnych oknach, a także kute obręcze kół.

Na życzenie oferowane są m.in. kilkuwarstwowe lakiery oraz nagłośnienie przestrzenne Burmester High-End 3D Surround.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane