/  / Mercedes kombi dla Kamila Stocha

Mercedes kombi dla Kamila Stocha

null
© Mercedes-Benz
null

Mistrz świata w skokach narciarskich za kierownicą Mercedesa CLA Shooting Brake? Kamil Stoch już sprawdza możliwości i osiągi nowego kombi spod znaku srebrnej gwiazdy.

Kamil Stoch od dłuższego czasu współpracuje z Sobiesław Zasada Automotive (dealer Mercedes-Benz i Mercedes-AMG). Jako ambasador marki, ostatnio jeździł najmocniejszymi wariantami Klasy A oraz GLA – A 45 AMG oraz GLA 45 AMG.

W ubiegłym tygodniu – w siedzibie salonu Sobiesław Zasada Automotive w Krakowie – Kamil Stoch odebrał kluczyki do białego CLA 250 Shooting Brake. "Kombi to dla mnie swoboda: mogę zabrać żonę i przyjaciół na weekend bez potrzeby wypakowywania sprzętu, który na co dzień wożę w samochodzie - uśmiecha się sportowiec, mówiąc o swoim nowym aucie.

"Ale w porównaniu do innych kombi CLA Shooting Brake ma dodatkowe zalety. Świetnie wygląda i bardzo zwinnie się prowadzi. To takie kombi, które można kupić nie tylko z rozsądku. Po prostu chce się je mieć".

Nowy Mercedes Kamila Stocha to wersja CLA 250 4Matic Shooting Brake – z 2-litrowym benzynowym silnikiem turbo o mocy 211 KM. Jednostka współpracuje z 7-biegową skrzynią zautomatyzowaną 7G-DCT oraz aktywnym napędem na obie osie, przydatnym zwłaszcza podczas jazdy po nieutwardzonych nawierzchniach.

Auto wyposażono m.in. w panoramiczny szklany dach, aktywny asystent parkowania oraz sportowy pakiet AMG z 18-calowymi obręczami kół.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane