/  / Mercedes CLS Final Edition – Na pożegnanie

Mercedes CLS Final Edition – Na pożegnanie

null
© Mercedes-Benz
null

U marki ze Stuttgartu to już tradycja. Kiedy bowiem dobiega końca cykl danego modelu, wówczas Mercedes chętnie przygotuje z tej okazji wersję Final Edition. Nie inaczej jest w przypadku CLS-a.

Ze sceny schodzi Mercedes CLS Coupe/CLS Shooting Brake – oparty na rozwiązaniach technologicznych ze "starej" Klasy E. Marka spod znaku srebrnej gwiazdy ma już w ofercie zupełnie nową Klasę E, tak więc i nowy Mercedes CLS za jakiś czas również powinien zawitać do salonów.

Zanim się to jednak stanie, koncern ze Stuttgartu serwuje klientom bogato wyposażoną wersję CLS Final Edition. Składa się na nią m.in. pakiet AMG Line z diamentową osłoną chłodnicy i chromowanym wykończeniem, przedni zderzak z szerokimi wlotami powietrza oraz podwójna, prostokątna końcówka układu wydechowego z polerowanej stali nierdzewnej. Do tego 19-calowe czarne obręcze AMG ze lśniącym wykończeniem (ewentualnie do wyboru są 5-ramienne felgi o średnicy 18").

Od strony technicznej lista wyposażenia wersji Final Edition obejmuje m.in. sportowe zawieszenie, a także reflektory Multibeam LED z asystentem świateł drogowych.

Cen Mercedesów CLS Final Edition dla rynku polskiego jeszcze nie ogłoszono. Wiadomo jednak, że klienci będą mieli do wyboru praktycznie wszystkie odmiany silnikowe.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane