/  / Mercedes CLS dla Anny Muchy

Mercedes CLS dla Anny Muchy

null
© Mercedes-Benz
nullnullnullnullnull

Anna Mucha jeździ nowym autem. Wybór celebrytki padł na czerwonego Mercedesa CLS 350 BlueTEC Shooting Brake z napędem na cztery koła.

Do grona właścicieli niedawno zmodernizowanego CLS-a dołącza znana aktorka, Anna Mucha. Jej wybór padł na ciemnoczerwony egzemplarz CLS 350 BlueTEC Shooting Brake 4Matic z 3-litrowym turbodieslem V6 o mocy 252 KM. Dynamiczny charakter auta uzupełnia pakiet stylizacyjny AMG z 19-calowymi obręczami kół.

"CLS-em jeździłam już wcześniej – i mam wrażenie, że ten samochód w ogóle się nie starzeje. Muskularne przetłoczenia podkreślają jego męski pierwiastek, więc tym bardziej odnajdzie się w nim każda kobieta - mówi Anna Mucha. "Nowa wersja nie straciła nic ze swojego indywidualizmu, ma jednak diamentową osłonę chłodnicy i inne reflektory LED-owe. Gdy podchodzę do auta na parkingu, często zatrzymuję na nich wzrok – z bliska wyglądają jak drogocenna biżuteria! Prawie jak diamenty, a te kocham w każdej postaci".

Nowy samochód celebrytki wyposażono także m.in. w panoramiczny dach, aktywny system parkowania oraz multimedia z dostępem do internetu. "Zdążyłam już wypróbować asystenta parkowania. Potrafi wjeżdżać i wyjeżdżać nie tylko z koperty, ale też z klasycznych miejsc prostopadłych. Za każdym razem, gdy widzę, jak kierownica sama się kręci… Jeszcze się do tego nie przyzwyczaiłam - dodaje Anna Mucha.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane