/  / Mechanik roku Hondy

Mechanik roku Hondy

Honda|
null
© Honda
nullnull

W ośrodku szkoleniowym Honda Motor Europe Oddział w Polsce, odbył się finał ósmej edycji konkursu dla mechaników. Po raz kolejny pracownicy dealerstw samochodowych japońskiej marki mieli okazję do wymiany doświadczeń i sprawdzenia poziomu swoich umiejętności.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W tym roku ambitną postawą wykazało się aż 138 mechaników reprezentujących 47 stacji dealerskich. Był to największy tego rodzaju konkurs w historii polskiego przedstawicielstwa firmy.

 „Jestem pewien, że takie inicjatywy, jak wybór mechanika roku czy też  najlepszego doradcy serwisowego, przyczyniają się do poprawy poziomu satysfakcji klientów naszej firmy oraz do budowania pozytywnego image’u marki Honda w Polsce” powiedział Marcin Żaczek, odpowiedzialny za organizację konkursu.

Do ostatecznej rozgrywki stanęło 10 finalistów, na których czekały trzy złożone zadania praktyczne oraz sprawdzian wiedzy teoretycznej z zakresu techniki samochodowej.

Nagrodą główną w konkursie był skuter Honda Vision 50 w okolicznościowym malowaniu nawiązującym do serii wyścigów WTCC, w których - we właśnie rozpoczynającym się sezonie - wystartują aż cztery Hondy Civic, broniąc dla firmy tytułu mistrza w kategorii producentów.

Zwycięzcy konkursu:
I miejsce - Krzysztof Figura,  AUTOKOPEX, Katowice
II miejsce - Krzysztof Śmieja, KUCZA, Rybnik  
III miejsce - Tomasz Klamann,  ARIES MOTOR, Warszawa   

Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane