/  / Mazda punktuje podwójnie w plebiscycie Auto Lider 2013

Mazda punktuje podwójnie w plebiscycie Auto Lider 2013

MAZDA|
null
© Mazda
null

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 7 lutego w Warszawie, redakcje miesięcznika "Auto Moto" oraz tygodnika "Motor" ogłosiły wyniki 12. edycji plebiscytu Auto Lider.

Czytelnicy i internauci oddali ponad 160 000 głosów na najlepsze swoim zdaniem modele samochodów, innowacje techniczne oraz projekty marketingowe branży motoryzacyjnej roku 2013.

Mazda3 zwyciężyła w kategorii "auta kompaktowe", natomiast Mazda6 wśród aut klasy średniej. Dodatkowo, Mazda CX-5 zajęła trzecie miejsce w kategorii "mały SUV i crossover", a Mazda3 również trzecią lokatę w "premierze motoryzacyjnej 2013".

"Podwójna nagroda dla Mazdy, poparta licznymi głosami czytelników magazynów Motor i Auto Moto, to dla nas ogromne wyróżnienie. Cieszy nas już drugi z kolei Auto Lider dla Mazdy6 i statuetka dla debiutującej niedawno Mazdy3 - podkreśla Łukasz Paździor, dyrektor zarządzający Mazda Polska.

"Auto Lider to prestiżowa nagroda, która potwierdza, że przełomowe podejście Mazdy do gamy produktowej znajduje liczne grono zwolenników. Popyt rynkowy na oba modele znacznie przerósł nasze oczekiwania. W salonach Mazdy pojawia się również coraz więcej klientów z marek premium, co pokazuje, że jesteśmy ciekawą alternatywą w tym wymagającym segmencie rynku".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane