/  / Mazda: Obiecujący start CX-3 i spółki

Mazda: Obiecujący start CX-3 i spółki

null
© Mazda
null

Na podstawie zebranych dotychczas zamówień – w tym m.in. na nowy model Mazda CX-3, niemiecki oddział marki podtrzymuje tegoroczny cel sprzedażowy, który wynosi 60 000 sztuk.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.

Na model Mazda CX-3, który w niemieckich salonach zadebiutuje oficjalnie 19 czerwca, zebrano dotychczas u naszych zachodnich sąsiadów około 1 500 wstępnych zamówień. Udany start czeka też zapewne inną nowość producenta z Hiroszimy – czyli Mazdę MX-5, która skusiła już nad Renem ponad 500 klientów.

W przypadku omawianego roadstera premiera rynkowa w Niemczech nastąpi dopiero w dniach 11-12 września.

Na brak zainteresowania nie może ponadto narzekać Mazda3, bestsellerowa Mazda CX-5, która w ostatnim czasie doczekała się zmian modernizacyjnych, a także zupełnie nowa "dwójka".

CENY I SPECYFIKACJE
Mazda CX-3

Na podstawie obserwowanego zainteresowania ze strony klientów niemiecki oddział Mazdy zakłada osiągnięcie w bieżącym roku kalendarzowym wyniki na poziomie łącznie około 60 000 rejestracji, co stanowiłoby wzrost rzędu 14%.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane