/  / Mazda nie kręci ze spalinami

Mazda nie kręci ze spalinami

null
© Mazda
null

Mazda zapewnia klientów, że samochody japońskiej marki w 100% spełniają wymagania dotyczące emisji spalin. I to wszędzie tam, gdzie firma sprzedaje swoje auta.

W zgodzie z literą prawa, Mazda czynni starania, aby wszystkie produkowane przez firmę silniki benzynowe oraz wysokoprężne w 100% spełniały normy prawne krajów, w których jednostki te są sprzedawane. Mazda nigdy nie stosuje nielegalnego oprogramowania lub urządzeń, które podczas testów homologacyjnych zmieniają parametry emisji spalin ("Defeat Device").

Klienci Mazdy mogą być spokojni o to, ze ich pojazdy w 100% spełniają wszystkie normy prawne - zapewnia koncern z Hiroszimy w oficjalnym komunikacie.

Mazda nadal będzie pracować nad poprawą efektywności paliwowej i obniżeniem emisji dwutlenku węgla – jak również nad maksymalną poprawą parametrów czystości spalin – choć z drugiej strony firma chce też, aby jej samochody wciąż gwarantowały kierowcom przyjemność z jazdy.

Wiele krajów na świecie analizuje nowe procedury testów homologacyjnych w oparciu o rzeczywiste warunki eksploatacyjne. Mazda wspiera te inicjatywy i wyraża gotowość do współpracy w odpowiedzi na prośby od stosownych władz.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane