/  / Mazda CX-9 ponownie w Polsce

CENY | Mazda CX-9 ponownie w Polsce

null
© Mazda
nullnullnullnullnullnull

Jak zapowiada generalny importer, limitowana seria największego SUV-a Mazdy pojawi się w polskich salonach sprzedaży od stycznia przyszłego roku.

Mazda CX-9 już dwukrotnie trafiała na polski rynek w limitowanych edycjach (w roku 2009 oraz 2010). Jak się okazuje, zainteresowanie "japończykiem" nad Wisłą nie słabnie. W związku z dużą liczbą zapytań ze strony klientów Mazda Motor Poland ponownie wprowadzi na rynek 415 egzemplarzy tego SUV-a.

Mazdę CX-9 będzie można zamawiać od 18 sierpnia. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów. Cena samochodu wynosi 178 900 złotych.

Lista wyposażenia standardowego obejmuje reflektory biksenonowe, kamerę cofania i nowoczesne układy bezpieczeństwa czynnego. Ponadto, Mazda wyposażona jest w automatyczną klimatyzację, system zdalnego dostępu bez kluczyka, tempomat, reflektory przeciwmgielne, skórzaną tapicerkę w dwóch wersjach kolorystycznych (jasna i czarna), felgi aluminiowe 20-calowe, system nagłośnieniowy Bose z 10 głośnikami, jak również alarm przeciwwłamaniowy i lakier metalizowany.

Cennik Mazda CX-9

Mazda CX-9 oferuje napęd 4x4 z systemem aktywnego rozdziału momentu obrotowego na wszystkie koła oraz automatyczną skrzynię 6-przełożeniową (z trybem zmiany ręcznej), którą sprzęgnięto z silnikiem benzynowym V6 o pojemności 3,7 l i mocy 277 KM.

Mazda CX-9 jest objęta standardowymi warunkami gwarancji japońskiej marki: 3 lata (lub 100 000 km) gwarancji mechanicznej, 3 lata na lakier oraz 12 lat na perforację nadwozia.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane