/  / Maserati Levante już w ofercie

CENY | Maserati Levante już w ofercie

null
© Maserati
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Znamy już ceny pierwszego w historii włoskiej marki modelu typu SUV. Maserati Levante kosztuje na polskim rynku od 375.000 złotych.

Jeszcze przed polską premierą modelu Levante, która nastąpi podczas wystawy Motor Show 2016 w Poznaniu, generalny importer Maserati podał ceny na ten samochód. I tak egzemplarz z 275-konną jednostką turbodiesel V6 3.0 kosztuje w standardowej wersji od 375 000 złotych.

Z kolei Maserati Levante S – "uzbrojone" w benzynową jednostkę V6 3.0 bi-turbo 430 KM – jest do wzięcia po zapłaceniu kwoty co najmniej 462 000 złotych.

Podobnie jak inne modele spod znaku Trójzęba, tak i Maserati Levante objęto gwarancją na trzy lata (bez limitu przejechanych kilometrów).

Pierwsze auta już sprzedane
"Nasi klienci czekali na pierwszego SUV-a Maserati. Wielu z nich pojechało na targi do Genewy, żeby zobaczyć go z bliska. Obecnie sprzedaliśmy już dziesięć sztuk Levante - zdradza Piotr Chodzeń z firmy Maserati Chodzeń, która jest importerem samochodów na polski rynek. "Pierwszy samochód testowy przeznaczony dla potencjalnych nabywców przyjedzie do Polski na początku maja, a pierwsi klienci odbiorą Levante w czerwcu".Dla Levante dostępne są dwa pakiety dodatkowe: Luxury-Package oraz Sport-Pack. Każdy z nich obejmuje szereg cech stylistycznych i technicznych, które umożliwia klientowi daleko idącą personalizację wyglądu zewnętrznego i wnętrza danego egzemplarza.

Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane