/  / Marka z USA na salonie w Hanowerze

Marka z USA na salonie w Hanowerze

null
© RAM
null

Na targach pojazdów użytkowych i specjalistycznych IAA 2016 w Hanowerze pojawiła się wśród wystawców marka Ram Truck. Należy ona do grupy Fiat Chrysler Automobiles.

To oczywiście premiera firmy Ram Truck na międzynarodowym salonie w Hanowerze. Stąd jej debiut stanowi wyraz integracji oferty pojazdów użytkowych w celu wykorzystania całego potencjału na rynku EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka).  

Na targach prezentuje się samochód Ram 1500 Quad Cab Sport, wyposażony w 5,7-litrowy silnik benzynowy HEMI z 8-stopniową skrzynią automatyczną. Uwagę zwraca biały lakier nadwozia Bright White, na sportowo zaprojektowana maska z otworami wlotu powietrza oraz modyfikacje konstrukcyjne pod kątem możliwości zasilania LPG.

Ponadto, Ram 1500 Quad Cab Sport oferuje hak holowniczy z homologacją na rynek europejski, a pośród pozostałych opcji wyróżniają się kubełkowe siedzenia ze skórzanymi wstawkami, przedział ładunkowy z uchylną płaską powierzchnią, współczynnik obciążenia tylnej osi wynoszący 3,92 oraz tylna oś z mechanizmem różnicowym, wyposażonym w stabilizator poprzeczny.

comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane