/  / Mariusz Fyrstenberg wybiera Toyotę RAV4

Mariusz Fyrstenberg wybiera Toyotę RAV4

TMP|
null
© Toyota
null

Mariusz Fyrstenberg, polski tenisista odnoszący sukcesy w grze podwójnej, wybierając nowy samochód zdecydował się na najnowszą Toyotę RAV4. Zawodnik od lat jeździ samochodami tej marki, doceniając ich jakość, trwałość oraz komfort i bezpieczeństwo podróży.

Mariusz Fyrstenberg od ponad 10 lat występuje z Marcinem Matkowskim jako polska para deblowa na kortach prestiżowych imprez tenisowych na całym świecie. Zdobyli w sumie 14 tytułów, wygrywając w turniejach najwyższej rangi, oraz 22 razy dochodzili do finałów największych turniejów.

Od 2006 roku sportowcy utrzymują się nieprzerwanie w pierwszej dziesiątce rankingu deblistów ATP. Najwyższe, czwarte miejsce uzyskali na koniec 2010 roku. Fyrstenberg i Matkowski są także wielokrotnymi polskimi olimpijczykami. Brali udział w igrzyskach w Atenach, Pekinie i Londynie. W Pekinie doszli do ćwierćfinału, co było najlepszym wynikiem tej dyscypliny sportu w historii igrzysk.

Wybierając nowy samochód, Fyrstenberg zwracał uwagę na markę o najlepszej reputacji i udokumentowanej jakości oraz szukał modelu o dużej wszechstronności i wysokim poziomie bezpieczeństwa, sprzyjającego aktywnemu trybowi życia. Dlatego wybór padł na najnowszą Toyotę RAV4.

Fyrstenberg podkreśla, że od lat pasjonuje się samochodami, nie będąc w tym odosobniony wśród innych tenisistów: "Wielu zawodników zarabia duże pieniądze i codziennie widzę, jakimi autami jeżdżą. Muszę powiedzieć, że cała reprezentacja w tenisie interesuje się autami, rozmawiamy o tym w szatni".

Markę Toyota Fyrstenberg darzy szczególnym zaufaniem: "Najnowsza RAV4, którą teraz będę jeździł, nie jest moją pierwszą Toyotą w życiu, więc tak się przywiązałem, że chyba już tak na zawsze zostanie. Ja jestem bardzo wygodnym człowiekiem, więc lubię jak jest komfortowo. W RAV4 szczególnie podoba mi się wszechstronność tego samochodu, olbrzymie wnętrze oraz eleganckie wykończenie, a szczególnie białe przeszycie wzdłuż całej deski rozdzielczej".

Toyota RAV4 jest najczęściej wybieranym  w Polsce klasycznym SUV-em, z liczbą ponad 1 900 zarejestrowanych egzemplarzy od początku roku. Na całym świecie najnowsza generacja RAV4 okazała się wielkim hitem, wzbudzając zainteresowanie klientów, które przekroczyło możliwości produkcyjne fabryk.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane