/  / Marek Kisz nowym Dyrektorem Handlowym Fiat Auto Poland

Marek Kisz nowym Dyrektorem Handlowym Fiat Auto Poland

FAP|
null
null

Z dniem 24 stycznia Marek Kisz obejmuje stanowisko Dyrektora Handlowego firmy Fiat Auto Poland. Menadżer posiada szeroką wiedzę z zakresu marketingu, sprzedaży, finansów oraz zarządzania, posługuje się kilkoma językami obcymi.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W latach 1994-2000 Marek Kisz studiował w Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu (National Louis University) oraz na Uniwersytecie Warszawskim. Następnie kontynuował studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej, ukończone w 2001 r.

Marek Kisz rozpoczął karierę zawodową w Fiat Auto Poland we wrześniu 1997 r. w Dyrekcji Handlowej spółki, dołączając do zespołu handlowców. Następnie w latach 1999-2003 pracował w obszarze analiz marketingowych. W marcu 2003 r. dołączył do działu Samochodów Dostawczych, a w czerwcu tego samego roku objął stanowisko szefa Działu Samochodów Dostawczych, kierując zarówno działalnością marketingową, jak i handlową, ponosząc odpowiedzialność za wynik ekonomiczny tej marki na rynku polskim. W marcu 2006 r. powierzono mu odpowiedzialność za dział marketingu Fiata i Lancia.

W 2007 r. w strukturach handlowych powstał dział Brand Marketing Comunication, który pod kierownictwem Marka Kisza realizował działania z zakresu komunikacji marketingowej dla wszystkich marek grupy Fiata obecnych na polskim rynku. Jednocześnie od roku 2009 r. Marek Kisz pełnił rolę Dyrektora Sprzedaży.

Rok 2012: Fiat Auto Poland podsumowuje wyniki sprzedaży

W marcu 2012 roku Marek Kisz objął w Pradze stanowisko Dyrektora Zarządzającego w spółce Fiat CR, odpowiadając za marketing, sprzedaż i po-sprzedaż samochodów marek Fiat, Fiat Professional, Abarth, Alfa Romeo, Lancia oraz Jeep na rynkach czeskim i słowackim.

Od stycznia 2013 Marek Kisz obejmuje stanowisko Dyrektora Handlowego Fiat Auto Poland, zastępując tym samym Wojciecha Masalskiego, który zdecydował się opuścić firmę.

Zarząd i dyrekcja Fiat Auto Poland składają podziękowania Wojciechowi Masalskiemu za pięć lat pracy w zarządzaniu strukturami handlowymi Fiat Auto Poland.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane