/  / Marcin Gortat za sterami nowego Porsche

Marcin Gortat za sterami nowego Porsche

null
© Porsche
null

Najsłynniejszy polski koszykarz jeździ teraz modelem Porsche Panamera GTS. Marcin Gortat oficjalnie promuje markę od roku 2013.

Nowe auto Marcina Gortata wyróżniają z zewnątrz czarne reflektory LED-owe z systemem oświetlenia Porsche Dynamic Light System Plus. Do napędu Panamery GTS służy 4,8-litrowy silnik benzynowy o mocy 440 KM i maksymalnym momencie obrotowym 520 Nm. Kierowca może się rozpędzić do 288 km/h, a przyspieszenie do "setki" trwa w trybie Sport+ jedynie 4,4 sekundy.

Dodatkowo samochód wyposażono w wyczynowe hamulce kompozytowo-ceramiczne Porsche Ceramic Composite Brake oraz adaptacyjny tempomat z Porsche Active Safe. Podróż umili również nagłośnienie Burmester High-End Surround Sound.

"Panamera to mój ulubiony model Porsche. Łączy w sobie zarówno elegancję jak i sportową naturę – szczególnie w wydaniu GTS. Możliwość prowadzenia Porsche jest spełnieniem moich marzeń. Zasiadając za kierownicą maszyny, która ma takie osiągi, czuję emocje porównywalne z tymi, które towarzyszą mi na parkiecie. Bycie ambasadorem marki Porsche to niemałe wyzwanie, ale daje mi motywację do dalszej pracy na co dzień - podkreśla Marcin Gortat.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane