/  / Malutki lifting BMW X1

Malutki lifting BMW X1

BMW|
null
© BMW
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Na wiosnę 2014 kompaktowy model BMW X1 wjedzie na rynek z nową atmosferą kabiny dzięki szlachetniejszemu wykończeniu i nowym akcentom karoserii oraz innowacyjnymi elementami wyposażenia.

Szlachetnie wykończone i wyraziście uformowane wloty powietrza w przednim pasie nadają samochodowi jeszcze bardziej sportowy, mocny wygląd. Wśród elementów seryjnego wyposażenia znajdą się obecnie światła do jazdy dziennej. Nowością są ponadto trójwymiarowo uformowane alufelgi o średnicy 17 cali z serii designerskiej V.

Paletę kolorów karoserii wzbogacił metalizowany lakier "lśniący brąz".

Jeśli auto zamówimy z pakietem BMW xLine, BMW Sport Line lub BMW M Sport, atmosferę kabiny podkreśli również miękki w dotyku materiał pokrywający daszek zestawu zegarów z podwójnymi przeszyciami. Wyjątkowy charakter osiągnąć można też sięgając po opcjonalne listwy wykończeniowe w lśniącej czerni, koralowej czerwieni lub perłowego chromu.

Listwa ochronna progu załadowczego ze szlachetnej stali to kolejny akcent premium dostępny w BMW X1.

BMW X1 pozostanie też wiodącym graczem w dziedzinie implementacji inteligentnego wykorzystywania internetu. Od wiosny X1 oferować będzie rozbudowany zakres usług ConnectedDrive: w połączeniu z systemem nawigacji dostępna będzie wciąż rozrastająca się paleta usług mobilnych, zintegrowanych z funkcjami samochodu poprzez oprogramowanie Apps – albo dzięki wbudowanej na stałe w aucie karty SIM, albo za pośrednictwem smartfonu użytkownika.

Apps będą w przyszłości kompatybilne nie tylko z iPhonem, ale i smartfonami z systemem operacyjnym Android. Wśród nowych, dostępnych w BMW X1 usług znajdą się m.in. Rozrywka Online i wirtualny analizator Eco Pro.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane