/  / Małe Suzuki do poprawki

Małe Suzuki do poprawki

UOKIK|
null
© Suzuki
null

Generalny importer samochodów Suzuki poinformował o możliwości wystąpienia usterki fabrycznej w niektórych egzemplarzach modelu Suzuki Jimny. Wada zostanie usunięta w ramach akcji serwisowej.

Zachodzi podejrzenie, że w niektórych egzemplarzach Suzuki Jimny może wystąpić nieprawidłowe połączenie końcówki drążka poprzecznego przedniego i tylnego z pochwą mostu napędowego. Nieprawidłowe połączenie wspomnianych elementów może spowodować poluzowanie śrub mocujących, co może objawiać się wibracją kierownicy. W ekstremalnych warunkach eksploatacyjnych mogłoby teoretycznie dość do całkowitego wypadnięcia śrub.

Na rynku polskim opisaną kampanią naprawczą objętych jest łącznie 406 samochodów Suzuki Jimny (patrz TUTAJ).

W związku z zaistniałą sytuacją producent zdecydował się na ogłoszenie kampanii serwisowej, sprowadzającej się do wymiany obu śrub na zmodyfikowane. Importer Suzuki zadeklarował, że powiadomi listownie wszystkich właścicieli samochodów objętych akcją o konieczności skontaktowania się z autoryzowaną stacją obsługi, a także wykona konieczną modyfikację we wszystkich samochodach objętych kampanią, pozostających u dealerów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane