/  / Macan wyprzedza Cayenne

Macan wyprzedza Cayenne

null
© Porsche
null

W zestawieniu najchętniej kupowanych modeli Porsche w USA liderem rankingu lipcowego okazał się Macan. Natomiast Cayenne wylądowało tym razem na miejscu #2.

W bieżącym roku kalendarzowym Macan po raz pierwszy wspiął się na pierwsze miejsce rankingu najchętniej kupowanym modeli Porsche na rynku USA. W lipcu Macan uzyskał wynik aż 1 533 sprzedanych egzemplarzy. Z kolei Cayenne – jako lider popularności w obrębie marki za cały rok ubiegły – tym razem musi zadowolić się pozycją #2.

Warto jednak dodać, że w zestawieniu łącznym od początku bieżącego roku to Cayenne jest liderem marki Porsche w Stanach Zjednoczonych (9 474 egzemplarze). Natomiast Macan umacnia się w statystykach na miejscu #2 przed Porsche 911.

A jak wygląda sytuacja na rynku polskim? Otóż według zestawienia będącego podsumowaniem całego pierwszego półrocza, ranking modeli Porsche nad Wisłą otwiera Macan – z wynikiem 163 sprzedanych egzemplarzy. Cayenne jest jednak tuż za liderem, uzyskawszy rezultat na poziomie łącznie 150 sztuk.


AUTOR: RAFAŁ ŻAGLEWSKI
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane