/  / Lotos z samodzielnym tankowaniem LPG

Lotos z samodzielnym tankowaniem LPG

Lotos|

W sieci stacji Lotos rozpoczęto udostępnianie stanowisk do samodzielnego tankowania LPG przez kierowców. Z punktu widzenia kierowcy proces tankowania autogazu niewiele różni się od tankowania benzyny czy oleju napędowego.

"Sukcesywnie przygotowujemy stanowiska na stacjach paliw. Terminy wdrożenia na poszczególnych obiektach zależą głównie od planów działań serwisowo-inwestycyjnych - wyjaśnia Adam Augustyniak, kierownik działu obsługi sprzedaży detalicznej Lotos Paliwa.

Niedawno wprowadzone w Polsce przepisy podążają za rozwiązaniami, które przyjęto na zachodzie Europy. Stanowska muszą posiadać odpowiednie oznaczenie o możliwości i informację o sposobie samodzielnego tankowania LPG. Nowe wymagania dotyczą również dodatkowych zaworów zwiększających bezpieczeństwo procesu tankowania.

Zgodnie z nowymi przepisami pistolet nie może uwolnić chmury rozprężonego LPG większej niż 1 cm3. Poza tym budowa pistoletu niemal całkowicie eliminuje niewłaściwy sposób podłączenia przewodu doprowadzającego LPG do pojazdu.Niezależnie od tego każdy klient może zawsze poprosić o pomoc pracownika stacji.

"Obsługa dystrybutorów LPG przez pracowników sieci Lotos to okazja dla kierowców do wykorzystania czasu na przekąskę, wypicie dobrej kawy lub inne zakupy - dodaje Augustyniak.

"Warto również przypomnieć, że konsumenci w ogólnopolskim rankingu "Jakość obsługi" szczególnie wysoko oceniają od kilku lat właśnie takie aspekty jak czas obsługi, kompetencje i wiedzę personelu naszej sieci stacji paliw".
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane