/  / Limuzyna Kia najlepsza!

Limuzyna Kia najlepsza!

KIA|
null
© Kia
nullnull

W scenerii rozpoczynającego się salonu North American International Auto Show w Detroit model Kia Cadenza 2014 zdobył tytuł Międzynarodowego Samochodu Roku (ICOTY), przyznawany przez magazyn Road & Travel.

Motorem awansu marki Kia do segmentu sedanów klasy premium jest bez wątpienia zaskakująco świeży design, bogate wyposażenie oraz wysoka wartość dla klienta modelu Candenza 2014. Tegoroczny tytuł ICOTY stanowi cenne dopełnienie bogatej listy nagród, jakie pojazd ten zgromadził od chwili swej premiery rynkowej z początkiem 2013 roku. Jest to również kolejny laur ICOTY od magazynu Road & Travel dla Kia po uhonorowaniu tym wyróżnieniem w ubiegłym roku modelu Optima.

"To właśnie w tym roku przypada 20-ta rocznica obecności Kia na rynku USA i przez ten czas staliśmy się znani z odwagi naszych przedsięwzięć. Cadenza 2014 wyznacza kolejny krok naprzód, przyciągając nowych i zamożnych klientów, dla których marka Kia dotąd nie istniała - podkreśla Michael Sprague, wiceprezes ds. marketingu i komunikacji amerykańskiego pionu Kia Motors.

"Fakt uzyskania prestiżowego tytułu ICOTY po raz drugi z rzędu wyraźnie wskazuje, iż w oczach dzisiejszego, wybrednego konsumenta nasze auta nie ustępują nikomu pola pod względem światowej klasy designu, wyposażenia i wartości za swą cenę".

Doroczne wyróżnienia Road & Travel Magazine przyznawane są w dwóch kategoriach: samochodu osobowego roku (International Car of the Year) oraz samochodu użytkowego roku (International Truck of the Year). Oprócz takich atrybutów produktu jak stylizacja, komfort i osiągi, oceniany jest także poziom emocjonalnej więzi z konsumentem budowanej przez daną markę w działaniach marketingowych.

Zwycięzców nominuje międzynarodowe jury ICOTY złożone z renomowanych dziennikarzy motoryzacyjnych, którzy reprezentują dedykowane publikacje w rodzaju Consumer Guide Automotive, MSN Autos czy RTM oraz najważniejsze magazyny branży samochodowej.

Tytuł ICOTY jest jednym z wielu wyróżnień i nagród uzyskanych dotąd przez model Cadenza MY 2014. Zaledwie kilka miesięcy temu pojazd ten zajął także czołowe miejsce w testach porównawczych sedanów pełnowymiarowych znanego magazynu Motor Trend i włączony został do krótkiej listy kandydatów na Samochód Roku 2014 w Ameryce Północnej (2014 North American Car of the Year).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane