/  / Limitowany Mitsubishi Outlander 2014

CENY | Limitowany Mitsubishi Outlander 2014

Mitsubishi|
null
© Mitsubishi
null

Japońska marka wprowadziła do oferty zmodernizowane Mitsubishi Outlander z roku modelowego 2014 w limitowanej, bogato wyposażonej wersji City Style, którą dzięki promocji można w tym miesiącu kupić za 89 990 złotych.

Limitowana seria Outlander City Style 2.0 powstała na bazie wersji 2.0 Intense Plus 2WD 5MT. Na liście wyposażenia Outlandera City Style, który po zniżce 10 000 złotych kosztuje obecnie od 89 990 złotych, znajdują się m.in. reflektory ksenonowe, kamera cofania, tempomat, system dostępu bezkluczykowego, zestaw Bluetooth, światła LED do jazdy dziennej, 18-calowe aluminiowe obręcze kół, system wspomagania ruszania pod górę, przednie reflektory przeciwmgielne, wielofunkcyjna kierownica, relingi dachowe czy 9 głośników.

W maju klienci zainteresowani zakupem wersji Mitsubishi Outlander 2014 mogą skorzystać z jednej z pięciu ofert promocyjnych. Oprócz wspomnianej zniżki w wysokości 10 000 zł, można wybrać leasing jeden z dwóch rodzajów kredytów w połączeniu ze zniżką 5 000 złotych i bezpłatną 5-letnią, przedłużoną gwarancją lub zdecydować się na 8 500 złotych rabatu w połączeniu z 5-letnią, przedłużoną gwarancją gratis.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane