/  / Limitowany Land Cruiser V8

CENY | Limitowany Land Cruiser V8

null
© Toyota
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Toyota wprowadziła do sprzedaży limitowaną serię Land Cruisera V8. Osoby zainteresowane kupnem tego samochodu ze złożeniem zamówienia powinny się pospieszyć.

Toyota Land Cruiser V8 dysponuje silnikiem o pojemności 4,6 l, mocy 318 KM i maksymalnym momencie obrotowym na poziomie 460 Nm. Jednostka współpracuje z automatyczną skrzynią 6-biegową. Doskonale sprawdza się w trudnym terenie, zaś na drodze zapewnia przyspieszenie do setki w 8,6 sekundy.

Land Cruiser V8, zmodyfikowany pod koniec ubiegłego roku, posiada m.in. czterostrefową klimatyzację, 10 poduszek powietrznych, układ zmiennej sztywności stabilizatorów, monitoring martwego pola w lusterkach, aktywną kontrolę trakcji oraz adaptacyjny system doświetlania zakrętów. W kabinie m.in. 9-calowy wyświetlacz systemu multimedialnego Toyota Touch 2 Pro oraz podgrzewane i wentylowane fotele ze skóry półanilinowej.

Toyota Land Cruiser V8 jest dostępna w wersji 5-osobowej za 439 000 zł oraz w wersji 7-osobowej – za 449 000 zł. Egzemplarze w serii limitowanej można zamawiać jedynie do połowy maja.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane